Gdzie jest Faye Marie? Tajemnicze zaginięcie dziecka

2020-02-13 9:33 zw
Zaginięcia policja
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Policja przygotowała ulotkę, która trafi do gorzowian.

Co stało się z tą małą dziewczynką?! Cała Ameryka poszukuje zaginionej w poniedziałek Faye Marie Swetlik (6 l.). Dziecko wysiadło ze szkolnego autobusu na przystanku blisko domu w Cayce i jak gdyby rozpłynęło się w powietrzu!

Porwanie? Morderstwo? A może zabłądzenie w lesie nad rzeką? Śledczy, którzy badają tę zagadkową sprawę, nie wykluczają żadnej z tych ewentualności, a rodzina małej Faye Marie Swetlik odchodzi od zmysłów. Dziewczynka, która nigdy nie sprawiała kłopotów wychowawczych i grzecznie szła z autobusu szkolnego prosto do domu, w poniedziałkowe popołudnie nie dotarła tam.

O godzinie 17 rodzice zgłosili zaginięcie na policję. Udało się ustalić tylko tyle, że 6-latka wysiadła jak zwykle z autobusu szkolnego na swoim przystanku w Cayce. Potem widziano ją, jak bawiła się na podwórku w okolicy. Następnie jak gdyby rozpłynęła się w powietrzu. Minęło już kilka dni, a wciąż nie wiadomo, co mogło się stać z dzieckiem.

Policja zdradziła tylko, że bada około 50 sygnałów, które otrzymała po nagłośnieniu sprawy w mediach. Ktokolwiek posiada informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Faye Marie Swetlik, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 803-205-4444 lub z najbliższym posterunkiem policji.

Najnowsze