Dźgnął nieznajomą i uciekł

i

Autor: NYPD

Dźgnął nieznajomą i uciekł

2023-03-31 21:06

NYPD znów poluje na nożowników, którzy napadają na nowojorczyków. Jeden z bandytów za cel obrał nieznajomą kobietę, która wynosiła śmieci.

Atak miał miejsce wieczorem 21 marca, jednak sprawca wciąż pozostaje nieuchwytny. Zamaskowany bardzior napadł na 32-latkę, która przechodziła koło pralni przy Lexington Avenue w pobliżu East 102nd Street na Manhattanie. Nagle i bez słowa została ugodzona nożem przez mężczyznę, który pojawił się tuż obok. Śledczy udostępnili wizerunek podejrzanego, który jest białym mężczyzną, a w dniu ataku miał na sobie niebieskie dżinsy, szarą bluzę z kapturem i czarną maseczkę na twarzy.

W czwartek doszło do kolejnej napaści. Bandzior dźgnął w nogę 37-latka, który ok. godz. 2 am jechał pociągiem metra linii A na Brooklynie. Został zaatakowany chwilę po tym, jak poprosił, by napastnik i jego kolega przestali palić trawkę w pociągu. Jeden z patrolujących kolejkę funkcjonariuszy pomógł rannemu na stacji Shepherd Avenue. Sprawca wraz z innym mężczyzną uciekli z pociągu na stacji Van Siclen Ave. NYPD apeluje do świadków tych ataków o kontakt z policją.

Nasi Partnerzy polecają