Chciał zabić byłą w barze pełnym ludzi

i

Autor: Twiitter Chciał zabić byłą w barze pełnym ludzi

Chciał zabić byłą w barze pełnym ludzi. Policja znalazła jego ciało

2022-12-04 20:18

Najpierw zszokował desperackim wybrykiem, potem pozostawił bliskich w żałobie. W sobotę, w barze pełnym ludzi, 41-letni adwokat z Teksasu próbował zastrzelić swoją byłą dziewczynę. Został powstrzymany przez klientów i zatrzymany. W środę znaleziono jego ciało.

Gavin Rush (+41 l.) nie doczekał pomocy, której ewidentnie potrzebował. Niepotrafiący poradzić sobie z odrzuceniem adwokat z Austin, TX, w sobotni wieczór przyszedł do Anderson Mill Pub, gdzie pracowała jego była dziewczyna. Usiadł przy barze, a przed sobą położył skórzaną saszetkę. – Więc po prostu nie zamierzasz ze mną rozmawiać? – miał zapytać stojącej za barem kobiety. Gdy ta odpowiedziała „nie”, wyciągnął z saszetki broń i wycelował w byłą partnerkę. Dzięki błyskawicznej reakcji siedzących przy barze mężczyzn został powalony na ziemię, co uwieczniły zainstalowane w lokalu kamery.

Policja zatrzymała 41-latka, który usłyszał zarzuty m.in. napaści z użyciem śmiercionośnej broni. Mężczyzna wyszedł z aresztu po wpłaceniu 10 proc. z sięgającej 40 tys. dol. kaucji. Niestety, w środę policja znalazła go martwego w jego mieszkaniu. Nieoficjalnie wiadomo, że popełnił samobójstwo.

Według dokumentów sądowych Rush przejawiał w przeszłości skłonności do zachowań autodestrukcyjnych. Miał też na koncie oskarżenia o przemoc domową, a kilka dni przed tragedią stracił pracę.

Nasi Partnerzy polecają