Była pierwsza dama na wiceprezydenta? Bloomberg pobiegnie z Hillary?

2020-02-17 18:54 sal

Była pierwszą damą, sekretarz stanu. Chciała być prezydentem, ale przegrała z Donaldem Trumpem (74 l.). Teraz może zostać wiceprezydent. Ubiegający się o nominację prezydencką Partii Demokratycznej Michael Bloomberg (78 l.) rozważa osobę Hillary Clinton (72 l.)  jako jego zastępczynię.

Jak donosi portal Drudge Report, miliarder, były burmistrz Nowego Jorku, poważnie rozważa zaproponowanie kandydatce Demokratów do fotela w Białym Domu w 2016 roku pozycję wiceprezydent. Według źródeł, które zastrzegły sobie anonimowość, po tym jak analizy i badania ekspertów Bloomberga wykazały, że wraz z Hillary Clinton stworzyliby „potężną siłę”. Czy faktycznie tak się stanie? Czy była pierwsza dama przyjmie propozycję? Na to trzeba jeszcze trochę poczekać. Wiadomo, że Partia Demokratyczna zrobi wszystko, aby pokonać Donalda Trumpa (74 l.).Co do Hillary – pierwsze spekulacje na temat przyszłości pani Clinton w
polityce pojawiły się w listopadzie zeszłego roku. Najpierw mówiono o tym, że powinna wystartować w wyścigu o nominację, tak jak zrobiła to zwycięsko w 2016 roku, ale podczas wywiadu w „The Ellen Show” wykluczyła taką możliwość. Pytana, czy przyjęłaby pozycję wiceprezydenta, powiedziała wtedy: „No cóż, to się nie stanie, nie, prawdopodobnie nie”. Może teraz zmieni zdanie i przyjmie zaproszenie od Michaela Bloomberga.

Najnowsze