Bronx jest pełen psich kup

2018-10-10 7:00
Bronks jest pełen psich kup
Autor: Dreamstime Bronks jest pełen psich kup

Nowojorczycy kochają psy, ale chyba nie do końca lubią wywiązywać się z obowiązku sprzątania po nich. Z nowego raportu wynika, że najmniej przykładają się do tego właściciele czworonogów na Bronksie. To w tej dzielnicy jest najwięcej skarg na psie kupy.

Sprzątanie po własnym psiaku to podstawa. Większość o tym pamięta, ale nie wszyscy. Co pokazuje opublikowany przez portal Realty Hop raport sporządzony na podstawie danych z miasta i miejskiej infolinii 311, gdzie m.in. zgłasza się wszelkie skargi. Część z nich dotyczy psich kup. Okazuje się, że najwięcej skarg zgłaszają mieszkańcy Bronxu, co oznacza, że w tej dzielnicy właściciele niezbyt chętnie sprzątają po swoich pupilach. Najmniej skarg jest na Staten Island. Raport pokazuje też, w których rejonach dzielnic jest najbrudniej. Na Bronksie najgorzej jest w Soundview; na Queensie – w Ozone Park; na Brooklynie – w Cypress Hills; na Manhattanie na Hamilton Heights; na Staten Island – w Mariners Harbor/Graniteville.
Gdzie jest najczyściej? Z raportu wynika, że w Stuyvesant Town na Manhattanie, Brooklyn Heights/Cobble Hill na Brooklynie, Co-op City na Bronksie, Springfield Gardens North na Queensie i w Grymes Hill-Clifton-Fox Hills na Staten Island.