Ci "rewolucjoniści" nie muszą obawiać się o życie. Bogate dzieciaki demolują miasta

2020-09-13 12:16 Ryszard Parka
Bogate dzieciaki demolują miasta
Autor: NYPD

Nie mieszkają na Bronxie, nie chodzili do szkół publicznych, nie znają problemu bezrobocia, ale chętnie uczestniczą w nowojorskich protestach. Jak podała policja, to dzieciaki z tzw. dobrych domów, odpowiadają za niedawną kosztowną demolkę na Manhattanie.

Bogate dzieciaki zamożnych rodziców zostały zatrzymane na wiecu Partii Czarnych Panter i Rewolucyjnego Ruchu Abolicjonistycznego po tym jak wzięli udział w rozbijaniu witryn sklepowych i niszczeniu elewacji we Flatiron District. Na co dzień ich życie skupia się na karierach modelek czy wypoczywaniu w klubie jachtowym.

Wśród zatrzymanych, którym postawiono już zarzuty, jest mieszkanka Upper West Side Clara Kraebber (20 l.), córka architekta i psychiatry dziecięcego. Jej rodzina ma drugi dom w Connecticut. Frank Fuhrmeister (30 l.), oskarżony o udział w zamieszkach i posiadanie akcesoriów do graffiti, jest niezależnym dyrektorem artystycznym, który pracował dla Pepsi, Samsunga i The Glenlivet. Mieszka w okazałym domu na Reed Island Drive w Beacon Hills. Adi Sragovichlat (20 l.) koncertowała w lokalnych teatrach i Sea Cliff Yacht Club. Claire Severine (27 l.) jest modelką, która osiadła w NYC, po podóżach po Kanadzie i Irlandii. Elliot Rucka (20 l.) z Portland, OR, jest synem znanych autorów komiksów Grega Rucki i Jennifer Van Meter. W oparciu o jeden z nich powstał serial Netflixa.

Najnowsze