Atak na Bronksie, krwawa napaść na Brooklynie. Przemoc zalewa NYC

2020-02-14 21:41 sal

Ulice Nowego Jorku stają się coraz bardziej niebezpieczne. Takiego zdania są mieszkańcy metropolii a potwierdzają to kolejne doniesienia o brutalnych napaściach, atakach, czy próbach rabunku.

Nowojorczycy zaczynają się bać i coraz częściej oglądają się za siebie idąc wieczorem lub wczesnym rankiem przez ulice miasta. Nie ma co się dziwić. Policyjne statystyki i doniesienia nie napawają optymizmem.
Policja obecnie poszukuje dwóch bandziorów, którzy bez powodu zaatakowali 67-letniego mężczyznę na Bronksie . Podeszli do niego w okolicach East 187th Street i Crotona Avenue i zaczęli okładać pięściami. Po ataku uciekli. Pobyty mężczyzna trafił do Bronx-Lebanon Hospital Center z licznymi obrażeniami twarzy. Para brutali jest poszukiwana. To dwóch Afroamerykanów, których zdjęcia właśnie opublikowano. Detektywi na Brooklynie poszukują innego duetu bandyckiego. Opisywani jak Latynosi mężczyźni podeszli do 31-latka na 52nd Street i Fifth Avenue w Sunset Park an Brooklynie. Zaszli mu drogę i zażądali pieniędzy. Mężczyzna odmówił, wtedy bandyci wyciągnęli z kieszeni nóż do cięcia papieru i ciachnęli nim ofiarę w szyję. Po ataku uciekli. Ranny trafił do szpitala.

Najnowsze