Aligatory i węże w armii Trumpa! Nowy pomysł prezydenta

2019-10-04 13:00 zw
aligator, Long Island, SPCA
Autor: - aligator, Long Island, SPCA

Niezwykłe doniesienia „New York Times”! Donald Trump nie zamierzał poprzestać na budowie ściany na granicy z Meksykiem. Wymyślił też nietypowych strażników, którzy mieli pilnować, by nikt nie poważył się przekroczyć muru.

Niemal każdego dnia pojawiają się nowe szokujące doniesienia na temat pomysłów i wypowiedzi Donalda Trumpa! Tym razem dziennikarze „New York Times” odsłonili kulisy idée fixe prezydenta USA, czyli słynnego muru na granicy z Meksykiem. Michael D. Shear i Julie Hirschfeld Davis zgłębili dzieje granicznego projektu i zebrali swoje informacje w książce „Border Wars: Inside Trump's Assault on Immigration” („Graniczne wojny. Agresja Trumpa wobec imigracji”), która ukaże się w USA już za kilka dni.

Jak twierdzą, Donald Trump nie zamierzał poprzestać na budowie ściany. Wymyślił też nietypowych strażników, którzy mieli pilnować, by nikt nie poważył się przekroczyć muru. Zamierzał od południowej strony muru wykopać fosę, wypełnić ją wodą i wpuścić tam stada aligatorów i węży. Ktokolwiek podjąłby desperacką próbę dostania się z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, musiałby liczyć się z pożarciem żywcem. Jak wiemy, póki co nic nie wyszło nie tylko z pełnej zwierzyny fosy, ale i z samego muru, a Trump ma teraz inne sprawy na głowie, bo wszczęto śledztwo w sprawie impeachmentu.

Najnowsze