Zagryzły ją psy sąsiadki

i

Autor: GoFundMe Zagryzły ją psy sąsiadki

38-latka z Pensylwanii zginęła na oczach syna. Zagryzły ją psy sąsiadki

2023-03-21 18:41

Prawdziwa tragedia spotkała rodzinę z Pensylwanii. Kristen Potter (+38 l.) pomagała swojej sąsiadce w opiece nad dwoma dogami niemieckimi, gdy ta wyjechała na dłużej. Psy zagryzły 38-latkę na oczach jej dziecka.

O dramacie, do którego doszło w czwartek, poinformował koroner hrabstwa Perry Robert Ressler. Potter poszła do domu sąsiadki wraz z synem, by nakarmić zwierzęta. Wtedy psy rzuciły się na nią i zagryzły. Ressler dodał, że chłopiec, widząc horror, wybiegł z mieszkania i krzyczał do swojego brata, by wezwał pomoc. Gdy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, nie mogli dotrzeć do ofiary, dopóki nie zjawili się oficerowie przeszkoleni w pracy ze zwierzętami, którzy uspokoili psy.

– Mam złamane serce, jestem w szoku, po prostu chcę umrzeć – powiedziała portalowi Penn Live właścicielka psów Wendy Sabathne. Zwierzęta po ataku zostały uśpione.

Siostra 38-latki Jennifer Keefer założyła na portalu GoFundMe zbiórkę pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc synom zmarłej kobiety, by „mogli robić rzeczy, które ich matka zaplanowała dla nich i ich przyszłości”.

Nasi Partnerzy polecają