12-letni gwałciciel zatrzymany na Ridgewood!

2020-07-09 23:10 Magdalena Odziemczyk
12-letni gwałciciel na Ridgewood
Autor: NYPD

Wielu mieszkańców Ridgewood zastanawia się, co się dzieje z tym światem… Policja zatrzymała podejrzanego o próbę gwałtu na 37-letniej mieszkance Cypress Avenue. Sprawca zaatakował w świetle dnia w jednym z budynków. Okazuje się, że ma zaledwie 12 lat!

Ten atak wstrząsnął zamieszkiwaną licznie przez Polonię okolicą. W poniedziałek ok. 8 am w rejonie Cypress Avenue i Gates Avenue na Ridgewood doszło do brutalnej próby gwałtu. Podejrzany mężczyzna musiał śledzić zmierzającą do domu 37-letnią kobietę. – Wszedł za nią do jednego z budynków i tam się na nią rzucił – informuje NYPD. Sprawca powalił kobietę na ziemię i próbował zdjąć z niej ubranie, ale ta zaczęła walczyć. Kopniakami i pięściami udało jej się go wystraszyć i uciekł z budynku.

Funkcjonariusze NYPD powiadomieni przez ofiarę o napaści ujawnili zdjęcia z kamer monitoringu w okolicy, które uwieczniły podejrzanego. Jak podawali, sprawca wyglądał na 20 lat. We wtorek wieczorem poszukiwania zakończyły się sukcesem. I, ku zdumieniu samych funkcjonariuszy, okazało się jednak, że to jeszcze dziecko. Zatrzymany w związku z atakiem ma zaledwie 12 lat! Policjanci z racji na wiek nie ujawniają danych personalnych podejrzanego. Jak poinformowali, usłyszał już zarzuty napaści, napaści seksualnej i posiadania broni. Odpowie też za kradzież, choć policja nie ujawnia, co ukradł ofierze.