USA NOWY JORK CHICAGO
USA usa W Power Ball wygrał 130 milionów dolarów! Gdzie jest milioner z Brighton Beach?

W Power Ball wygrał 130 milionów dolarów! Gdzie jest milioner z Brighton Beach?

22.11.2013, godz. 02:00
loterii Powerball.
foto:

Brighton Beach ma nowego multimilionera. Właśnie w tej części Brooklynu sprzedano los Powerball, w którym ktoś trafił wszystkie liczby. Szczęśliwiec wygrał 130,3 miliona dolarów. Musi się tylko stawić z losem i odebrać pieniądze, bo... jeszcze tego nie zrobił.

Szczęśliwy kupon został sprzedany w Rocco's Bakery & Deli przy Brighton Beach Avenue. Manager sklepu Salah Alsulaimani twierdzi, że wie doskonale, kto jest zwycięzcą i cierpliwie czeka na niego, aż się zgłosi. - Nie wolno mi tego ujawnić, ale mam silne podejrzenia i jestem przekonany, że mam rację...

Bardzo się cieszę, że to ktoś z moich klientów wygrał, że to moje ręce sprzedały szczęśliwy los i tym samym odmieniły na lepsze czyjeś życie! Mam nadzieję, że cała okolica na tym skorzysta - powiedział Alsulaimani. Na pewno skorzysta jego sklep, gdyż zgodnie z regułami loterii Powerball, za sprzedanie szczęśliwego losu należy się sprzedawcy 10 tysięcy dolarów.

- Pierwszą informację o tym, że to właśnie u mnie padła główna wygrana, otrzymałem w niedzielę. Na początku w to nie wierzyłem. Ale jak zadzwonili do mnie przedstawiciele New York State Lotto i wszystko potwierdzili, to już nie miałem żadnych wątpliwości - dodaje Alsulaimani. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na szczęśliwego multimilionera.

ZOBACZ TEŻ: Rekordowa kumulacja w Power Ball: 400 milionów dolarów!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: