Reklama

 

Reklama w portalu www.SE.pl:

Dyrektor Obszaru On-line
Piotr Gorajek
tel. 605 138 647
e-mail: pgorajek@grupazpr.pl

 

Reklama w dzienniku Super Express

CENNIKI REKLAM

Cennik - SE wydania krajowe
Cennik - SE krzyżówki
Cennik - SE TV
Cennik - SE drobne Katowice
Cennik - SE drobne Warszawa
Cennik - SE wydania lokalne
Cennik - SE Warszawa
Formaty - SE Krzyżówki
Formaty - SE TV
Formaty - SE

Mapa wydań lokalnych SE


Biuro Reklamy i Ogłoszeń "Super Expressu"


Dyrektor

Marek Białek
tel. (22) 590 52 93
e-mail: mbialek@se.com.pl

Asystentka Dyrektora

Katarzyna Przybysz
tel. (22) 515 53 41
e-mail: kprzybysz@grupazpr.pl

Dział Współpracy z Agencjami i Klientami Strategicznymi


Dyrektor
Anna Sobota
tel. (22) 590 53 92
e-mail: asobota@se.com.pl

Zastępca Dyrektora Działu
Monika Dworska
tel. (22) 590 53 05
e-mail: mdworska@se.com.pl

Kierownik Zespołu
Krzysztof Przydatek
tel. (22) 590 55 79 
e-mail: kprzydatek@se.com.pl


Dział Klientów Bezpośrednich


Dyrektor Działu Klientów Bezpośrednich
Izabela Ozga
tel. (22) 590 55 09
fax: (22) 590 53 75
e-mail: iozga@grupazpr.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Kraków, Katowice, Wrocław

 

Jolanta Wajda-Kotyniewicz
tel. kom.: 0 693 075 018
e-mail: jwajda@grupazpr.pl

 

Ogłoszenia Drobne

Emilia Babińska
tel. (22) 590 55 17
e-mail: ebabinska@grupazpr.pl

 

CENNIKI REKLAM

Cennik - SE wydania krajowe

Cennik - SE krzyżówki

Cennik - SE TV

Cennik - SE drobne Katowice

Cennik - SE drobne Warszawa

Cennik - SE wydania lokalne

Cennik - SE Warszawa

Formaty - SE Krzyżówki

Formaty - SE TV

Formaty - SE


Mapa wydań lokalnych SE