NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Znowu wysokie zwycięstwo nowojorskiej Gwardii

Znowu wysokie zwycięstwo nowojorskiej Gwardii

20.10.2013, godz. 12:00
piłka nożna, boisko
foto:

W szóstej kolejce Cosmopolitan Soccer League - Metro 1, która odbyła się w niedzielę 13 października, drużyna Gwardii New York zagrała na swoim boisku (Bushwick Inlet Park) z zespołem Central Park Rangers Blacks.

Spotkanie skończyło się wynikiem 6:4 dla drużyny polonijnej, co umocniło Gwardzistów na pozycji lidera, z której zresztą w tym sezonie jeszcze nie spadli. Tym razem hat trickiem dla Gwardii popisał się Patryk Jarosz, który jest nowym zawodnikiem drużyny i uzbierał w sześciu meczach aż pięć bramek! Po jednej bramce dołożyli Konrad Sobotka, Mateusz Chlost oraz z rzutu karnego Marcin Januszko. Polska drużyna pozostanie na pierwszym miejscu w tabeli przynajmniej dwa tygodnie, gdyż w najbliższą niedzielę 20 października liga pauzuje, a zamiast rozgrywek ligowych odbędzie się pierwsza runda Pucharu Stanowego, w której Gwardia New York zagra na wyjeździe z drużyną Leros.

Gwardia New York

6:4 Central Park Rangers Blacks

bramki: Patryk Jarosz x3, Marcin Januszko (rzut karny), Konrad Sobotka, Mateusz Chlost

asysty: Konrad Sobotka x3, Marcin Januszko, Robert Dec

kartki: Marcin Januszko (żółta)

Skład Gwardii: Krzysztof Hejzyk, Przemysław Mazur, Mateusz Tancula, Marcin Trzaska, Wojciech Targoński, Robert Dec, Marcin Januszko, Mateusz Chlost, Marcin Górski, Patryk Jarosz, Arkadiusz Witek

rezerwowi: Bartłomiej Stolarczyk, Marcin Byra, Konrad Sobotka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: