NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Rezerwy Polonii na drugim miejscu w stanie!

Rezerwy Polonii na drugim miejscu w stanie!

14.06.2013, godz. 02:00
sport polonijny
foto:

Porażki w lidze Cosmopolitan Poloniści chcieli sobie zrekompensować wygraniem Pucharu Stanu i zdobyciem D'Arpino Cup. Niestety, drużyna Barstonworth okazała się nie do ogrania.

Po pierwszych 30 minutach meczu nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki biało-czerwonych. Pierwsza połowa toczyła się w środkowej strefie boiska i dwie bramki, które Polonia straciła pod jej koniec, padły po błędach w ustawieniu.

Druga połowa to konsekwentna gra przeciwnika, który grał mądrzej zespołowo i tworzył bardziej zgraną drużynę. Poloniści ustępowali umiejętnościami, natomiast nie można było odmówić im braku zaangażowania i ambicji. Na uwagę zasługuje honorowa bramka strzelona przez Łukasza Bielenia, który strzałem z 30 metrów trafia w okienko i nie daje szans bramkarzowi.

- Przeciwnik dzisiaj był nie do ogrania, pomimo tego uważam, że dojście do finału w pucharze stanu i zajęcie drugiego miejsca to ogromny sukces, na który pracowała cała drużyna, której chciałbym przy okazji podziękować - powiedział trener Waldemar Podbielski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: