NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Porażka nowojorskiej Gwardii (ale po bitwie)

Porażka nowojorskiej Gwardii (ale po bitwie)

02.11.2013, godz. 00:00
piłka nożna, boisko
foto:

W siódmej kolejce ligowej zespół Gwardii New York podjął na swoim boisku drużynę FC Bravehearts. Spotkanie odbyło się na Bushwick Inlet Park 27 października o godzinie 4 po południu.

Mecz zaczął się dość dobrze dla drużyny polonijnej, która szybko strzeliła dwie bramki i dominowała w pierwszej połowie spotkania. Bramka kontaktowa drużyny przeciwnej wprowadziła dużo nerwów w szeregach Gwardii i niestety padły kolejne bramki dla rywali, którzy zaczęli bardzo dobrze grać piłką po ziemi. Przy wyniku 4:2 dla Bravehearts trener Marek Jakubowski wprowadził zmiany, które przyniosły oczekiwany zwrot akcji, i Polacy zdołali doprowadzić do wyniku remisowego 4:4. Niestety, tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym spotkanie po błędzie indywidualnym Gwardia straciła bramkę i przegrała cały mecz 4:5. Była to druga porażka w sezonie drużyny z Green-

pointu, która mimo wszystko utrzymała pozycję lidera dzięki korzystnemu bilansowi bramkowemu. Kolejna potyczka ligowa Gwardii New York już w niedzielę, 3 listopada, o godzinie 9 wieczorem na boisku Pier 40 West, które mieści się na Manhattanie. Przeciwnikiem Gwardii NY będzie zespół Gotham Argo.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: