Polonia przegrywa na koniec rundy

2015-12-19 1:00

Nieudanie zakończyli jesienne rozgrywki w pierwszej lidze Cosmopolitan piłkarze Polonii NY. W minioną niedzielę 13 grudnia dobrze spisujący się przez cała rundę zespół uległ wielokrotnym zwycięzcom tej ligi drużynie Greek Americans 4:2. Ten wynik tak naprawdę nie odzwierciedla  przebiegu meczu oraz wielu okazji jakich nie wykorzystali Poloniści.

W pierwszej połowie meczu przewagę optyczną mieli gospodarze, ale to Jakub Grzegorzewski nie wykorzystał dwóch stuprocentowych sytuacji, po których Polonia mogła prowadzić. W międzyczasie gospodarze przeprowadzili atak, który zakończył się zdobyciem gola. Po przerwie Polonia nie mając nic do stracenia ruszyła do zdecydowanych ataków. Skuteczność nie była jednak mocną stroną piłkarzy Polonii w tym meczu.
Kolejne świetne okazje do zdobycia bramek marnowali Grzegorzewski i Radosław Kucharski. Poloniści w tym spotkaniu uzyskali dwa trafienia, a gospodarze mając odrobinę szczęścia wykorzystali praktycznie każdą okazję do zdobycia gola. Reasumując szkoda kolejnych straconych punktów i szansy spędzenia zimowego przerwy na podium ligi. Jeszcze większą porażkę odnotowały rezerwy Polonii przegrywając swoje spotkanie 2-7.

Greek Americans - Polonia NY 4:2 (1:0)
Bramki: Momo Herman, Gary Lozares
Skład Polonii: Dawid Ditrich, Łukasz Bieleń, Tomasz Groch, Olivier Djouva, Momo, Jeff Garay, Innocent Ama Yapi, Marcin Kułak, Radosław Kucharski, Jakub Grzegorzewski, Gary Lozares.