NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Polonia NY Soccer z nadzieją oczekuje nowego roku 2014!

Polonia NY Soccer z nadzieją oczekuje nowego roku 2014!

21.12.2013, godz. 02:00
Soccer Game, piłka nożna, sport,
foto:

Wygrana 2:1 w meczu z Arką Gdynia i udana Gala Jubileuszowa - tak nowojorska drużyna Polonia NY Soccer zakończyła rok 2013. Mimo że jeszcze w drugiej lidze, Polonia NY nabiera pewności siebie i pod okiem trenera Grzegorza Wędzyńskiego oraz prezesa Michała Siwca odnosi konsekwentnie sukcesy na boisku, wspinając się po szczeblach rankingu ligi Cosmopolitan.

Warto zauważyć, że rok 2013 był rokiem pełnym spektakularnych i pamiętnych wydarzeń!

Od sierpnia pierwszą drużynę prowadzi trener Grzegorz Wędzyński, doświadczony piłkarz, dwukrotny reprezentant Polski, pod którego okiem wyniki drużyny widocznie się poprawiły.

Rok 2013 to również Złoty Jubileusz Klubu, który świętował 50. rocznicę istnienia. Pierwszą częścią jubileuszu był Mecz Polonii NY z Arką Gdynia, który zakończył się wynikiem 2:1 dla nowojorskiej drużyny. Gościnnie w drużynie Polonia NY Soccer wystąpił były reprezentant polskiej drużyny narodowej Tomasz Frankowski. Gole dla Polonii NY strzelili Radosław Kucharski oraz Konrad Szeliga.

Ważną częścią jubileuszu była Gala Jubileuszowa z udziałem rewidenta miasta Nowy Jork Johna Liu, który przekazał na ręce Michała Siwca list gratulacyjny, a także z udziałem gości honorowych - byłych reprezentantów polskiej drużyny narodowej Tomasza Frankowskiego oraz Roberta Warzychy. Gościem był również Michał Globisz, wiceprezes zarządu ds. sportowych w klubie Arka Gdynia.

Swoimi wspomnieniami oraz wrażeniami z gry w Polonii podzielili się jej byli trenerzy, prezesi oraz piłkarze. Wszyscy obecni i byli członkowie klubu Polonia NY Soccer będący na gali odebrali symboliczne statuetki piłkarskie z rąk samego Tomasza Frankowskiego.

Rok uważamy za udany i życzymy sobie oraz kibicom, aby rok 2014 był przepełniony sukcesami! Przesyłamy piłkarskie pozdrowienia i zapraszamy do wspólnej gry! www.PoloniaNYsoccer.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: