Pewne zwycięstwo oldbojów

2013-04-27 4:00

Tym razem warunki do rozegrania meczu na McCarren Park były perfekcyjne. Do pięknej i słonecznej pogody dostroili się jednak tylko gospodarze, którzy od początku zaskoczyli gości pressingiem.

Na efekty nie trzeba było długo czekać i w 5. minucie meczu bramkę strzela Jarek Mieleszko, po perfekcyjnej asyście Marka Rakowskiego. Jeszcze w pierwszej połowie wynik na 3:0 podwyższa Marek Rakowski po indywidualnej akcji i Wesley Drelich po asyście Grzegorza Bajka.

Druga połowa to kontynuacja dobrej gry oldbojów, którzy mając komfortowy wynik, grają przyjemną dla oka piłkę. Frustracja i bezsilność zawodników z Oceanside sprawiła, że byli oni tylko tłem dla polonistów, którzy w drugiej połowie dokładają jeszcze dwie bramki po strzałach Mario Barnaka i Jacka Zyzańskiego.

POLONIA NY - OCEANSIDE 5:1

Skład over 40: Dariusz Stefanowski - Wojtek Nowak, Krzysztof Głowala, Mariusz Barnak, Joseph Bajek - Krzysztof Słoma, Jarek Mieleszko, Gregory Bajek, Jacek Zyzański - Wesley Drelich, Marek Rakowski. Wchodzili: Paweł Galanty, Zdzisław Kloc