NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Obiecuję Polakom w USA dobrą walkę. Skiber wraca do klatki w październiku!

Obiecuję Polakom w USA dobrą walkę. Skiber wraca do klatki w październiku!

23.08.2014, godz. 15:01
Skiber wraca do klatki w październiku!
foto:

11 października w chicagowskim UIC Pavilion będziemy mogli znów zobaczyć naszego rodaka Rafała Skibińskiego, zawodnika MMA. Rafał będzie walczył w drugiej walce wieczoru. Gala będzie transmitowana na żywo w kanale telewizyjnym Comcast Sport.

Skibiński wkrótce pozna swego przeciwnika. Będzie to 12. walka Rafała w klatce po trzech porażkach. Rafał już przygotowuje się do tego starcia.

- Zostało mi jeszcze 8 tygodni obozu przygotowawczego. Trenuje dwa razy dziennie. Raz u siebie w klubie - czyli w BTC-Body TransforMMAtion Center , gdzie mam  kondycyjny i wytrzymałościowy trening . Drugi raz - w MTC-Midwest Training Center z moim MMA teamem. Kładę duży nacisk na  sparingi i przygotowanie techniczne. Do tego biegam i pływam. Czuję się świetnie jestem bardzo dobrze  nastawiony psychicznie, bo mam w swym teamie dobrych ludzi, którzy mnie motywują do ciężkiej pracy – mówi Rafał. Jak dodaje, nie obiecuje wygranej, ale gwarantuje, że stoczy dobrą walkę, bo ma - jak ma przystało na prawdziwego wojownika - bardzo waleczne serce.

- Pozdrawiam wszystkich moich kibiców zarówno w USA, jak i w Polsce! - powiedział nam Rafał.


Marta J.Rawicz

Fot. Rafal GdowskiPhoto

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: