NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork sport Liga Red Box Gra! Dynasty nadal prowadzi.

Liga Red Box Gra! Dynasty nadal prowadzi.

24.08.2013, godz. 02:00
LIGA RED BOX
foto:

Liga Red Box po fazie wstępnej została podzielona na dwie ligi.

Tylko dwa mecze odbyły się w pierwszej lidze, nie mogła grać ekipa City Skyline, której cały skład brał udział w Turnieju im. Deyny (czyt. powyżej).

Cztery punkty zdobyte przez Dynasty dają duże szanse na sukces końcowy, jakim jest tytuł mistrza Nowego Jorku. Hidden Talents bez pełnego składu, ale uzupełniony uczestnikami lig Red Box w Gdańsku - Jakubem Nowakowskim i Filipem Torem, nie dał rady dobrze zorganizowanej ekipie z New Jersey, mimo że kapitan drużyny Hidden Talents, bramkarz Dawid Ditrich, postanowił opuścić bramkę i wspomagał kolegów w polu.

Liga Red Box gra w każdą sobotę do 31 sierpnia od godziny 8 pm. Później przerwa i od 14 września zaczyna się runda jesienna. Mecze odbywają się na Bushwick Inlet Park Soccer Field przy North 9st & 10th Kent Ave (Brooklyn).

W każdym sezonie są atrakcyjne nagrody w postaci talonów na sprzęt sportowy Adidasa, puchary, dyplomy, medale - suma nagród i wyróżnień to prawie $2000!

Uwaga, w każdą sobotę od godziny 8 pm doświadczeni trenerzy prowadzić będą zajęcia piłkarskie dla dzieci, zapraszamy wszystkich ze swoimi pociechami na treningi - udział tylko $5! Zajęcia będą zalążkiem Red Box Akademii Kreatywnego Futbolu. Więcej o Red Box Akademii Kreatywnego Futbolu w Polsce, której filia powstaje w Nowym Jorku, na www.redboxsoccer.com.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: