NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Zwłoki kobiety kilka miesięcy leżały w aucie przed Wal-Martem w Kalifornii

Zwłoki kobiety kilka miesięcy leżały w aucie przed Wal-Martem w Kalifornii

12.02.2016, godz. 00:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Jak to możliwe?! 22-letnia Lauren Jessie Moss przez co najmniej dwa miesiące leżała martwa w samochodzie na parkingu przed Wal-Martem w Salinas w Kalifornii, zanim ktoś ją zauważył!

Kobieta była poszukiwana od listopada zeszłego roku. Wyszła z centrum odwykowego w którym leczyła się z nałogu narkotykowego i nigdy nie wróciła.
Zdesperowana rodzina robiła co mogła, by ją odnaleźć. Wszelkie nadzieje zostały rozwiane 3 lutego. W samochodzie na parkingu przed Wal-Martem w Salinas znaleziono jej ciało. Stan rozkładu zwłok zaniepokoił policję, a badanie lekarza sądowego potwierdziły ich obawy.
Okazało się, że Lauren Jessie Moss była martwa od kilku miesięcy! Dalsze śledztwo wykazało, że ljej ciało było w tym miejscu co najmniej od grudnia.
Potwierdził to zapis kamer monitoringu. Pracownicy sklepu tłumaczyli, że ruch na parkingu jest tak wielki, a samochodów tak dużo, że trudno „wyłapać” jeden.
Ciężko też zaglądać do każdego auta, zwłaszcza kiedy ma przyciemniane mocno szyby, jak w samochodzie Moss. W końcu jednak jeden z managerów zawiadomił policję. Na siedzeniu obok ciała kobiety znaleziono również strzykawkę z igłą i list pożegnalny do rodziny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: