NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Zrobili policyjne zdjęcie złodziejowi postrzelonemu w twarz

Zrobili policyjne zdjęcie złodziejowi postrzelonemu w twarz

19.02.2016, godz. 00:00
Las Vegas Police Department, Alexander Gonzales
Las Vegas Police Department, Alexander Gonzales foto:

Procedura, to procedura i trzeba jej przestrzegać… Policjanci z Las Vegas aresztowali złodzieja podejrzanego o serię włamań. Zgodnie z protokołem skuli go w kajdanki i… Tu następuje lekka modyfikacja procedury.

Zamiast zawieźć aresztowanego 40-letniego Alexandra Gonzalesa na posterunek, zawieźli go do szpitala, bo po postrzeleniu w twarz, był zalany krwią. To jednak nie przeszkadzało policjantom w dopełnieniu obowiązków – w szpitalu przytrzymali mu opadającą na boki głowę i „cyknęli” fotę.
Ale od początku. Policja w Las Vegas od jakiegoś czasu polowała na złodzieja, który włamywał się do okolicznych domów. Kilka dni temu otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Twierdził on, że postrzelił mężczyznę, który wkradł się do jego domu przez  otwór dla psa w drzwiach.
Po przybyciu na miejsce policjanci zastali Gonzaleza na podłodze w kuchni z raną postrzałową twarzy i ramienia. Skuto go w kajdanki i przewieziono do szpitala.
Kiedy lekarze lekko oczyścili mu twarz, policjanci zrobili złodziejowi mug shot do kartoteki. Po zoperowani ran Gonzales został przewieziony do aresztu. Usłyszał zarzut włamania i oraz przemycania narkotyków, bowiem znaleziono przy nim dużą ilość metamfetaminy przygotowanej na handel.

Foto Las Vegas Police Department

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: