NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Wygraj bilety na koncert Stanisława Soyki - posłuchaj poezji Jana Pawła II

Wygraj bilety na koncert Stanisława Soyki - posłuchaj poezji Jana Pawła II

07.06.2013, godz. 02:00
Stanisław Soyka schudł, bo ma cukrzycę
foto:

Mamy niespodziankę dla naszych wiernych Czytelników, którzy mogą całkowicie za darmo wybrać się na niedzielny występ Stanisława Soyki. Do wygrania mamy dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy w piątek o godz. 2 pm zadzwonić do naszej redakcji pod numer telefonu (212) 227 58 00 i podać hasło "Błogosławiony Jan Pawe ł II" . Do dwóch pierwszych osób, którym uda się do nas dodzwonić, trafią podwójne zaproszenia na występ.

Artysta z zespołem Soyka Kwintet zaprezentuje w Nowym Jorku kompozycje muzyczne do słów "Tryptyku rzymskiego" napisanego przez Jana Pawła II. W 2003 r. Soyka postanowił uczcić

25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II

i wydał płytę z utworami, które skomponował do jego poematu pt. "Tryptyk rzymski". Wystąpił także w Watykanie na koncercie z okazji imienin Ojca Świętego. Album z tym materiałem został nagrodzony statuetką Fryderyka za najlepszy krążek 2003 roku z muzyką poetycką i zdobył status złotej płyty.

W niedzielę Polonia nowojorska będzie mogła usłyszeć materiał na żywo. Koncert rozpocznie się o godz. 7 wieczorem w Saint Mattias Churs, 58-15 Catalpa Ave. Inf. (718) 821-6447, www.soyka.us.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: