NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Tragiczny wypadek w Pensylwanii. Uciekający przed policją kierowca zderzył się z autobusem szkolnym

Tragiczny wypadek w Pensylwanii. Uciekający przed policją kierowca zderzył się z autobusem szkolnym

29.10.2015, godz. 00:00
Śmierć pieszego na drodze
wypadek na drodze, Long Island, Nowy Jork, policja foto:

Śmiertelny wypadek na autostradzie w Pensylwanii. W szkolny autobus należący do  Lehigh University z całym impetem uderzyła rozpędzona acura. Kierowca auta uciekał przed policją. W wyniku zderzenia autobus przekoziołkował na dach, a osobowe auto również dachowało i zostało zmiażdżone, zabijając uciekiniera.

Do tragedii doszło we wtorek w nocy na trasie Route 22 w okolicach Hanover Township.  Siedzący za kierownicą Acury CL 28-letni Rodney Sigley Jr., stracił panowanie nad kierownicą i uderzył autobus. Jechało nim 20 studentów, należących do wioślarskiej drużyny Lehigh University. Siła uderzenia była tak potężna, że kierowca busa stracił również panowanie nad kierownicą i przekoziołkował. Z kolei acura została niemal kompletnie zmiażdżona. Jak podają lokalne media, tuż przed wypadkiem Rodney Sigley Jr. był zatrzymany do kontroli i kiedy nie zrobił tego policja ruszyła za nim w pościg. Ucieczka zakończyła się dla młodego mężczyzny tragicznie. Na szczęście obrażenia pasażerów autobusu nie są zagrażające życiu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: