NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Poznały się osobiście po 74 latach i wymianie 3 tysięcy listów

Poznały się osobiście po 74 latach i wymianie 3 tysięcy listów

06.08.2013, godz. 02:00
poczta
foto:

To niesamowita historia. Norma "Kitty" Frati (87 l.), która mieszka  niedaleko Corpus Christi w Teksasie i Audrey Sims (83 l.) z Perth w Australii zaprzyjaźniły się ze sobą listownie 74 lata temu.

 

Corpus Christi, TX
Spotkały się po wymianie 3 tysięcy listów
To niesamowita historia. Norma “Kitty” Frati (87 l.), która mieszka  niedaleko  Corpus Christi w Teksasie i Audrey Sims (83 l.) z Perth w Australii zaprzyjaźniły się ze sobą listownie 74 lata temu. Korespondencję rozpoczęły w ramach szkolnego projektu – donosi „New York Post”. I  nie przestały do siebie pisać nawet kiedy się on zakończył. W sumie wyminiły między sobą trzy tysiące listów. Ale w końcu doszły do wniosku, że czas się spotkać. Przyjaciółki uściskały się niedawno na Corpus Christi International Airport. SAL

Korespondencję rozpoczęły w ramach szkolnego projektu – donosi „New York Post”. I  nie przestały do siebie pisać nawet kiedy się on zakończył. W sumie wyminiły między sobą trzy tysiące listów. Ale w końcu doszły do wniosku, że czas się spotkać. Przyjaciółki uściskały się niedawno na Corpus Christi International Airport.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: