NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Powerball: W New Jersey to mają szczęście!

Powerball: W New Jersey to mają szczęście!

09.08.2013, godz. 02:00
305 milionów dolarów do wygrania w Powerball
foto:


05, 25, 30, 58, 59 i Powerball 32. Obstawiałeś takie numerki? … Może następnym razem się uda. Ostatnia astronomiczną wygraną w loterii Powerball podzielą się trzy osoby: dwie z New Jersey i jedna z Minnesoty.

 

Wielka wygrana w Powerball podzielona na trzy
W New Jersey to mają szczęście!
05, 25, 30, 58, 59 i Powerball 32. Obstawiałeś takie numerki? … Może następnym razem się uda. Ostatnia astronomiczną wygraną w loterii Powerball podzielą się trzy osoby: dwie z New Jersey i jedna z Minnesoty.
Już w środę szefowie Powerballa poinformowali, że ostateczna suma jeszcze wzrosła – z przewidywanych 425 mln. dolarów do 448 milionów.
Dwie wygrane w Garden State potwierdziło już oficjalnie tamtejsze biuro loterii. Jak podał „The Boston Globe” jeden ze szczęśliwych losów został kupiony w Super Stop & Shop w Południowym Brunswicku. Drugi – w Acme Market na Little Egg Harbor.
Szczęśliwcy dołączają w ten sposób do innego wielkiego zwycięzcy z tego stanu. Pedro Quezada z Passaic skreślił prawidłowo numerki w wielkiej kumulacji z 23 marca tego roku. 44-letni imigrant z Dominikany wygrał wówczas 221 milionów. Po odliczeniu podatków zostało mu około 152 mln. dolarów. Sumka akurat na rozpoczęcie dostatniego życia w nowej ojczyźnie.
bz

Już w środę szefowie Powerballa poinformowali, że ostateczna suma jeszcze wzrosła – z przewidywanych 425 mln. dolarów do 448 milionów. Dwie wygrane w Garden State potwierdziło już oficjalnie tamtejsze biuro loterii. Jak podał „The Boston Globe” jeden ze szczęśliwych losów został kupiony w Super Stop & Shop w Południowym Brunswicku. Drugi – w Acme Market na Little Egg Harbor.Szczęśliwcy dołączają w ten sposób do innego wielkiego zwycięzcy z tego stanu. Pedro Quezada z Passaic skreślił prawidłowo numerki w wielkiej kumulacji z 23 marca tego roku. 44-letni imigrant z Dominikany wygrał wówczas 221 milionów. Po odliczeniu podatków zostało mu około 152 mln. dolarów. Sumka akurat na rozpoczęcie dostatniego życia w nowej ojczyźnie.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: