NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Poszukiwania w michigan: Porwana ze stacji benzynowej

Poszukiwania w michigan: Porwana ze stacji benzynowej

30.04.2013, godz. 02:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Gdzie jest Jessica? Odpowiedzi na to pytanie od kilku dni szuka policja z Norton Shores w stanie Michigan oraz rodzina Jessiki Heeringi (25 l.), która została uprowadzona ze stacji benzynowej Exxon Mobil, gdzie pracowała. W poniedziałek stróże prawa poinformowali, że szukają kierowcy srebrnego minivana.

Bliscy młodej kobiety są bardzo zaniepokojeni jej losem, gdyż jak do tej pory nie ma po niej żadnego śladu. - To za długo trwa- powiedział lokalnej stacji telewizyjnej dziadek uprowadzonej, Roman Homrich. - W przypadku uprowadzeń czas jest bardzo istotny. Nie wróży to dobrze, że nie ma jej tak długo - dodał.

Jak poinformował Daniel Shaw, szef lokalnej policji, Jessica została uprowadzona między 11 pm a 11.15 pm w piątek. W sklepie, gdzie pracowała, zostały jej wszystkie rzeczy, włącznie z torebką i kluczykami do samochodu. Teraz trwają poszukiwania podejrzanego, którym jest biały mężczyzna w wieku około 30-40 lat, który w tym czasie przyjechał na stację srebrnym chryslerem minivanem i został zarejestrowany przez kamery. Choć sam moment porwania nie został zarejestrowany, policja wierzy, iż to właśnie ten mężczyzna jest sprawcą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: