NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka O włos od tragedii w Pensylwanii. Matka chciała zabić dzieci i siebie

O włos od tragedii w Pensylwanii. Matka chciała zabić dzieci i siebie

11.12.2015, godz. 00:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Policja z Wilkes-Barre Township w Pensylwanii aresztowała 32-letnią Melissę Ann Scholl, która próbowała zatruć spalinami siebie i dwoje swych małych dzieci.

– To naprawdę cud, że udało się nam na czas przyjechać… Kilka godzin później, a wydobylibyśmy z auta trzy ciała. Na razie nie wiem co skłoniło kobietę do tego okropnego czynu. Póki co została oskarżona o próbę zabójstwa – poinformował Mark Hampton z lokalnej policji.
Dodał, że kobieta wszystko zaplanowała ze szczegółami. Pojechała na parking Williams Bus Line. Tam wyciągnęła z bagażnika wąż ogrodowy, jedną końcówkę wsadziła do rury wydechowej, okleiła dokładnie taśmą, a drugą do środka samochodu i włączyła silnik.
Na całe szczęście zauważył to inny kierowca, który zawiadomił policję. Nie czekał na jej przyjazd i  zapukał w szybę samochodu kobiety i powiedział, żeby otworzyła i wyłączyła silnik.  Na tylnym siedzeniu zobaczył dwójkę dzieci.
Wszyscy, jak to określił, wyglądali bardzo blado i słabo… Przybyła na miejsce policja wydostała z auta 5-letnią dziewczynkę i 7-letniego chłopczyka, którzy natychmiast zostali przewiezieni do szpitala. Matka również tam trafiła, ale po opuszczeniu izby przyjęć przewieziono ją do aresztu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: