NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka NEWARK Pokażą twarze złodziei samochodów

NEWARK Pokażą twarze złodziei samochodów

21.08.2013, godz. 00:00
kradzież auta, włamanie do samochodu
foto: EAST NEWS

Liczba kradzieży samochodów rośnie w New Jersey tak szybko, że policja postanowiła użyć nowej metody, aby ich odstraszyć.

 

Pokażą twarze złodziei samochodów
Liczba kradzieży samochodów rośnie w New Jersey tak szybko, że policja postanowiła użyć nowej metody, aby ich odstraszyć. Otóż już wkrótce w miastach tego stanu i przy autostradach pojawią się billboardy na których będą zdjęcia osób, które zostały aresztowane i skazane za kradzież auta – donosi Fox News. Będzie również informacja, że to przestępstwo może być traktowane jako federalne, a to znaczy, że kary są dużo wyższe. Według oficjalnych danych, najgorsza sytuacja panuje w Essex County, czyli między innymi w Newark. Jak do tej pory w hrabstwie tym skradziono już 400 samochodów.

Otóż już wkrótce w miastach tego stanu i przy autostradach pojawią się billboardy na których będą zdjęcia osób, które zostały aresztowane i skazane za kradzież auta – donosi Fox News. Będzie również informacja, że to przestępstwo może być traktowane jako federalne, a to znaczy, że kary są dużo wyższe. Według oficjalnych danych, najgorsza sytuacja panuje w Essex County, czyli między innymi w Newark. Jak do tej pory w hrabstwie tym skradziono już 400 samochodów.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: