NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Mieszkanka Karoliny Południowej zaatakowała męża, bo nie chciał seksu

Mieszkanka Karoliny Południowej zaatakowała męża, bo nie chciał seksu

29.01.2016, godz. 00:00
nunczako
nunczako foto:

Udane pożycie seksualne to sprawa ważna. Dla niektórych nawet za bardzo. Policja w Karolinie Południowej aresztowała 51-letnią Sondrę Earle-Kelly za to, że pobiła nunczako swojego męża, bo… nie chciał iść z nią do łóżka.

Do tej niecodziennej napaści doszło w Rock Hill w domu małżeństwa. Mąż, jak zeznał policji, siedział w dużym pokoju oglądając sobie telewizję. W pewnym momencie stanęła przed nim żona i powiedziała, że ma ochotę na seks i chce, by z nią poszedł do sypialni. Mężczyzna nie był w nastroju i powiedział jej, że nie chce mu się…
W kobiecie zagotowało się! Zaczęła najpierw krzyczeć, potem zaczęła rzucać w męża wszystkim, co miała pod rękę. A,że najbliżej stały porcelanowe figurki, to poleciały na męża raniąc go w głowę i twarz. Gdy ta „amunicja” wyczerpała się, kobieta chwyciła za nunczako i zaczęła nim okładać mężczyznę.
Kiedy w końcu udało się mu zabarykadować w innym pokoju, wezwał policję. Kiedy ta przybyła na miejsce, kobieta dalej szalała, ale oficerowie szybko skuli ją w kajdanki. Podczas gdy kobieta wysłuchiwała zarzutów, karetka zawiozła mocno poturbowanego mężczyznę do szpitala.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: