NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Mieszkanka Florydy pobiła byłego męża, bo… nie chciała seksu leżąc na plecach

Mieszkanka Florydy pobiła byłego męża, bo… nie chciała seksu leżąc na plecach

18.11.2015, godz. 00:00
sex
foto:

Stara miłość nie rdzewieje… W tym przypadku i stare pożądanie nie wygasa. Policja na Florydzie aresztowała 45-letnią Wendy Luper za pobicie byłego męża. Poszło o seks. A dokładnie o pozycję w jakiej miał się odbyć.

Wendy Luper pojechała z byłym mężem Michaelem Vaccaro do publicznego magazynu, gdzie przechowywali część rzeczy z czasów, gdy jeszcze mieszkali razem. Kiedy już je zabrali, na parkingu kobieta rozpięła koszulę i zapytała byłego męża, czy chce się z nią kochać.  Mężczyzna nie odmówił i kazał swej byłej położyć się na placach na tylnym siedzeniu.  Ale ona nie chciała tego tak robić. Wtedy on z kolei stwierdził, że albo na plecach albo wcale. Doszło więc do awantury. W końcu mężczyzna wyszedł z auta. Wtedy pani Luper zaczęła za nim krzyczeć i kazała mu zabierać z auta wszystkie rzeczy.
Gdy mężczyzna otworzył drzwi, wściekła kobieta rzuciła w niego ciężkim przedmiotem i uderzyła w głowę. Były mąż padł na ziemię, a była żona odjechała przejeżdżając mu po nodze i wyzywając go od najgorszych. I tak seks, którego nie było, z byłą żoną, będzie mieć swój finał w sądzie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: