NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Matka-potwór z Kalifornii. Urodziła dziecko i wrzuciła je do sedesu w Subway'u

Matka-potwór z Kalifornii. Urodziła dziecko i wrzuciła je do sedesu w Subway'u

17.02.2016, godz. 00:00
Subway
foto:

To się w głowie nie mieści! Mieszkanka Kalifornii urodziła dziecko i chcąc się go pozbyć, kilka chwil później wrzuciła je do sedesu, a następnie uciekła. Na szczęście noworodka uratowano.

Ten koszmar wydarzył się w poniedziałek w restauracji Subway w West Covina w Kalifornii. Jak podają śledczy, będąca w zaawansowanej ciąży, 38-letnia Mary Trinidad weszła tam, zamówiła coś do jedzenia, a po chwili poszła do znajdującej się na zapleczu łazienki. Tam doszło do akcji porodowej. Czy ją wywołała czy też była naturalna, to jest jeszcze ustalane.
Wiadomo jednak, że urodziła dziecko, a następnie wrzuciła je do toalety. To właśnie w niej znalazł je pracownik Subwaya, który zauważył na podłodze ślady krwi prowadzące z łazienki do drzwi wyjściowych, którymi uciekła Trinidad. Młody człowiek pobiegł do łazienki, gdzie zobaczył wiszącą z sedesu pępowinę, a w środku dziecko. Natychmiast zadzwonił na 911 i powiedział o wszystkim. Poinstruowany przez dyspozytora policyjnej linii wyciągnął płaczące maleństwo i owinął w ręcznik.
Przybyli na miejsce śledczy ruszyli poszukiwać wyrodnej matki. Udało im się po kilku minutach. Ukrywała się w krzakach obok Subway'a. Mary Trinidad usłyszała już zarzuty.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: