NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Los Angeles: Wyskoczył z okna

Los Angeles: Wyskoczył z okna

07.08.2013, godz. 02:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Tragedia w centrum Los Angeles: w samym środku dnia z okna Alexandria Hotel wyskoczył mężczyzna, spadając tuż przed idącymi chodnikiem przechodniami – donosi Associated Press.

 

Wyskoczył z okna w centrum Los Angeles
Tragedia w centrum Los Angeles: w samym środku dnia z okna Alexandria Hotel wyskoczył mężczyzna, spadając tuż przed idącymi chodnikiem przechodniami – donosi Associated Press.
Jak poinformował szef Los Angeles Police Department, do tragedii doszło około godz. 4 po południu w poniedziałek. – Kiedy na miejsce przybyły służby ratownicze, mężczyzna leżał na chodniku przed hotelem. Był już martwy i nie można było nic dla niego zrobić. Przyczyny zdarzenia są badane, ale wiele wskazuje, że było to samobójstwo – mówił na konferencji prasowej detektyw Gus Villanueva. Mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono, wyskoczył z czwartego piętra.
Znajdujący się w centrum LA Alexandria Hotel był kiedyś prestiżowym hotelem, ale jego lata świetności już dawno minęły. Obecnie służy jako „apartamentowiec”, gdzie za relatywnie niską cenę można wynająć małe mieszkanie. Żyją tam przede wszystkim osoby, które przybywają do Los Angeles w poszukiwaniu pracy lub ci, którzy w czasie kryzysu stracili swoje domy. SAL

Jak poinformował szef Los Angeles Police Department, do tragedii doszło około godz. 4 po południu w poniedziałek. – Kiedy na miejsce przybyły służby ratownicze, mężczyzna leżał na chodniku przed hotelem. Był już martwy i nie można było nic dla niego zrobić. Przyczyny zdarzenia są badane, ale wiele wskazuje, że było to samobójstwo – mówił na konferencji prasowej detektyw Gus Villanueva. Mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono, wyskoczył z czwartego piętra.Znajdujący się w centrum LA Alexandria Hotel był kiedyś prestiżowym hotelem, ale jego lata świetności już dawno minęły. Obecnie służy jako „apartamentowiec”, gdzie za relatywnie niską cenę można wynająć małe mieszkanie. Żyją tam przede wszystkim osoby, które przybywają do Los Angeles w poszukiwaniu pracy lub ci, którzy w czasie kryzysu stracili swoje domy.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: