NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Imigracja: Właściciel Facebooka chce szybkiej reformy

Imigracja: Właściciel Facebooka chce szybkiej reformy

07.08.2013, godz. 02:00
Facebook
foto:

– To jest sprawa bardzo poważnej rangi. Ja i moi koledzy wierzymy, że kompleksowa reforma prawa imigracyjnego może zadecydować o przyszłości i rozwoju gospodarczym naszego kraju – w ten sposób Mark Zuckerberg (29 l.) wezwał opornych polityków w Izbie Reprezentantów do jak najszybszego przyjęcia ustawy, która już dawno został przyjęta w Senacie.

 

Właściciel Facebooka chce szybkiej reformy
– To jest sprawa bardzo poważnej rangi. Ja i moi koledzy wierzymy, że kompleksowa reforma prawa imigracyjnego może zadecydować o przyszłości i rozwoju gospodarczym naszego kraju – w ten sposób Mark Zuckerberg (29 l.) wezwał opornych polityków w Izbie Reprezentantów do jak najszybszego przyjęcia ustawy, która już dawno został przyjęta w Senacie. Wystąpienie szefa Facebooka jest pierwszym publicznym nawoływaniem do reformy – donosi Associated Press.
Zuckerberg wraz z innymi przedstawicielami biznesu i firm Hi-Tech już kilkakrotnie spotykał się z politykami, by przedstawić argumenty na rzecz reformy. Niemniej publicznie nie wypowiadał się w tej sprawie. Zrobił to w poniedziałek po południu w San Francisco, przed pokazem filmu biograficznego pt. „Documented”, opowiadającego o życiu dziennikarza „The Washington Post” Jose Antonio Vargasa, który publicznie przyznał, że jest nielegalnym imigrantem. SAL

Wystąpienie szefa Facebooka jest pierwszym publicznym nawoływaniem do reformy – donosi Associated Press. Zuckerberg wraz z innymi przedstawicielami biznesu i firm Hi-Tech już kilkakrotnie spotykał się z politykami, by przedstawić argumenty na rzecz reformy. Niemniej publicznie nie wypowiadał się w tej sprawie. Zrobił to w poniedziałek po południu w San Francisco, przed pokazem filmu biograficznego pt. „Documented”, opowiadającego o życiu dziennikarza „The Washington Post” Jose Antonio Vargasa, który publicznie przyznał, że jest nielegalnym imigrantem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: