NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Horror w Colorado Springs. Szedł ulicą ze strzelbą i strzelał do niewinnych ludzi

Horror w Colorado Springs. Szedł ulicą ze strzelbą i strzelał do niewinnych ludzi

03.11.2015, godz. 00:00
strzelanina, strzelba, broń, Kolorado
foto:

Ulice Colorado Springs, znanego jako jedno z najlepszych miast do życia w Ameryce, spłynęły krwią… Z zupełnie nieznanych jeszcze powodów mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono, wyszedł na miasto w biały dzień w  ze strzelbą w ręku i zaczął strzelać.  Zabił dwie kobiety i rowerzystę, który błagał go o litość. Sam został zastrzelony przez wezwaną do interwencji policję.

Mieszkańcy miasta, a zwłaszcza świadkowie horroru jaki rozegrał się tam w halloweenowy weekend, są w szoku.  - Szłam z synem ulicą i nagle usłyszałam trzy strzały. Zobaczyłam rowerzystę leżącego na ziemi. Nad nim stał morderca i dalej do niego mierzył… Słyszałam ostatnie słowa tego biednego człowieka. Mówił: „Błagam… Boże… Nieee...”. To naprawdę okropne. Gdyby akurat tamtędy nie przyjeżdżał, pewnie by żył – powiedziała Teresa Willingham.

Innym świadkiem mordu na niewinnych ludziach był Matt Abshire. – Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem mężczyznę idącego i strzelającego. Poczekałem chwilę i wyszedłem. W międzyczasie zadzwoniłem na policję… Zanim przyjechali, widziałem jak zatrzymał się i wystrzelił cztery razy trafiając dwie kobiety. Jedną w twarz, drugą w klatkę piersiową… to było naprawdę straszne. Gdy przyjechali policjanci, próbowali negocjować z mordercą żeby rzucił broń. Kiedy tego nie zrobił, otworzyli ogień. Bandyta zginął na miejscu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: