NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Alarm bombowy na pokładzie maszyny US Airways

Alarm bombowy na pokładzie maszyny US Airways

09.08.2013, godz. 02:00
EN_00961337_2013
foto: EAST NEWS

Chwile przerażenia przeżyli pasażerowie samolotu US Airways, lecącego z Irlandii do Pittsburgha. Kapitan maszyny był zmuszony do awaryjnego lądowania na lotnisku w Filadelfii. Według nieoficjalnych doniesień, ktoś poinformował o tym, że na pokładzie jest bomba.

 

Alarm bombowy na pokładzie maszyny US Airways
Groza w samolocie
Chwile przerażenia przeżyli pasażerowie samolotu US Airways, lecącego z Irlandii do Pittsburgha. Kapitan maszyny był zmuszony do awaryjnego lądowania na lotnisku w Filadelfii. Według nieoficjalnych doniesień, ktoś poinformował o tym, że na pokładzie jest bomba. Pasażerów ewakuowano – podaje Fox News.
– Pojawiła się informacja o zagrożeniu i jak zawsze w takim przypadku zostały podjęte wszelkie środki ostrożności – poinformował rzecznik prasowy filadelfijskiej policji. Zapytany, czy była to informacja o ładunku wybuchowym, nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Podobnie jak nie zrobiły tego same US Airways... Niemniej po wylądowaniu na płycie lotniska, z samolotu wyprowadzono wszystkich 171 pasażerów i 8 członków załogi, a na pokład wkroczyła policja oraz psy wyszkolone do wyszukiwania ładunków wybuchowych. Jak zapewnia policja, nikomu z pasażerów nic się nie stało. SAL

Pasażerów ewakuowano – podaje Fox News.– Pojawiła się informacja o zagrożeniu i jak zawsze w takim przypadku zostały podjęte wszelkie środki ostrożności – poinformował rzecznik prasowy filadelfijskiej policji. Zapytany, czy była to informacja o ładunku wybuchowym, nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Podobnie jak nie zrobiły tego same US Airways... Niemniej po wylądowaniu na płycie lotniska, z samolotu wyprowadzono wszystkich 171 pasażerów i 8 członków załogi, a na pokład wkroczyła policja oraz psy wyszkolone do wyszukiwania ładunków wybuchowych. Jak zapewnia policja, nikomu z pasażerów nic się nie stało.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: