NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork ameryka Agenci ICE dopadli wytatuowanego pedofila-nielegalnego imigranta

Agenci ICE dopadli wytatuowanego pedofila-nielegalnego imigranta

06.05.2016, godz. 00:00
ICE, zatrzymany nielegalny, pedofil, Sergio Amador-Olive
ICE, zatrzymany nielegalny, pedofil, Sergio Amador-Olive foto:

Na takich osobach ICE powinno się skoncentrować! Agenci federalni aresztowali nielegalnego imigranta z Meksyku, który nie dość, że już dwa razy był deportowany ze Stanów, to jeszcze ma na koncie dwa wyroki za przestępstwa seksualne, jakich dopuścił się z nieletnimi na terenie USA!

37-letni Sergio Amador-Olive został aresztowany w swoim domu w Salt Lake City. Był poszukiwany od czasu, kiedy agenci otrzymali „cynk”, że jest ponownie w Stanach. Determinacja agentów ICE oraz specjalnego oddziału federalnego do walki
z przestępcami seksualnymi była bardzo duża bowiem Amador-Olive to nie zwykły ciężko pracujący nieudokumentowany imigrant, ale kryminalista najgorszego sortu.
Został dwa razy skazany w Stanach za gwałt na nieletnich.
Wielokrotnie gwałcił przez kilka lat i zrobił dziecko piętnastolatce. Po tym został deportowany, ale ponownie przedostał się nielegalnie do USA.
I po raz kolejny popełnił liczne przestępstwa, w tym seksualne z nieletnimi. Tym razem wpadł, kiedy razem z kolegą z pracy jechał na umówiony seks z nieletnią dziewczynką.
Na szczęście w porę został powstrzymany. Został oskarżony o próbę gwałtu i ponownie odesłano go do Meksyku, ale znów tu wrócił. Miejmy nadzieję, że tym razem zostanie deportowany ze Stanów raz na zawsze.

Foto ICE.gov

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: