NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zwyrodnialec czyha na dziewczynki, trzeba go dopaść! Brooklyn boi się zboczeńca

Zwyrodnialec czyha na dziewczynki, trzeba go dopaść! Brooklyn boi się zboczeńca

20.03.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

Nowojorska policja od dwóch dni poszukuje groźnego zboczeńca, który atakuje małe dziewczynki. Ten pokręcony typ sieje postrach wśród dzieci, obnażając się przed nimi. Gotowy jest nawet zaciągać je do swojego samochodu!

Według oficerów policji, mężczyzna zaatakował po raz pierwszy w poniedziałek między 7:25 am a 7:40 na Bath Beach. Zboczeniec wysiadł z forda-F150 pickup i zagrodził idącym do szkoły dziewczynkom przejście. Opuścił spodnie i podszedł do dzieci z wystawionymi genitaliami. Co za świnia! Przerażone dziewczynki w wieku od 11 do 13 lat zaczęły w popłochu uciekać i krzyczeć, dopiero wtedy zboczeniec się speszył i odjechał. Jednak był na tyle rozochocony, że zaledwie kilkanaście minut później zaatakował ponownie, tym razem na West Seventh Street i Bay Parkway oraz na West Sixth i 65th Street. I tym razem zakończyło się na strachu i obrzydliwych doznaniach u dzieci...

NYPD apeluje do wszystkich o ostrożność i w dalszym ciągu poszukuje zboczeńca. Jednocześnie prosi świadków zdarzeń, którzy dysponują jakimikolwiek dodatkowymi informacjami, o kontakt pod numerem 800-577-TIPS.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: