NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zrobili Busha dziadkiem

Zrobili Busha dziadkiem

16.04.2013, godz. 02:00
George W. Bush
foto:

Były prezydent USA George W. Bush został dziadkiem. W sobotę w Nowym Jorku jedna z jego córek bliźniaczek Jenna Bush Hager urodziła pierwsze dziecko. Śliczna wnuczka byłej pary prezydenckiej będzie nosiła imiona po babciach: Margaret Laura Mila - poinformował były prezydent w specjalnym oświadczeniu.

Jak podaje ABC News, George W. Bush oświadczył, że jego rodzina jest dumna z narodzin maleństwa, a świeżo upieczeni dziadkowie już trzymali na rękach swoją pierwszą wnuczkę. - Jenna i Mila są zdrowe, a nasza rodzina jest zachwycona - podkreślił były prezydent.

W maju 2008 r. Jenna Bush wyszła za Henry'ego Hagera, syna prominentnego polityka z Wirginii. W grudniu ubiegłego roku, gdy Jenna pojawiła się z mężem Henrym Hagerem w "Today Show", Henry powiedział, że jego żona na pewno zaszczepi ich przyszłemu dziecku wspaniałe wartości. George W. Bush wraz z żoną Laurą zadzwonił wówczas do telewizji i zapowiedział, że będzie dziadkiem jeżdżącym po ranczu z wnukiem w fordzie F250. Zobaczymy, czy teraz były prezydent nie zmieni planów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: