NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zostawiał śpiące dziecko w szkolnym autobusie!

Zostawiał śpiące dziecko w szkolnym autobusie!

25.02.2015, godz. 22:28
school bus
foto:

Beztroska kierowców szkolnych autobusów budzi przerażenie. Rodzice powierzają im swoje pociechy oczekując, że będą pod dobrą opieką w drodze do szkoły. Tymczasem…

Jak podaje NBC News, 50-letni kierowca z West Nyack in Rockland County po prostu zostawił śpiące dziewięcioletnie dziecko w autobusie i wyszedł zamykając pojazd. Dziecko, które jest uczniem Hempstead Elementary School należącej do East Ramapo Central School District, siedziało na siedzeniu z tyłu pojazdu, najwyraźniej było śpiące i drogę do szkoły wykorzystało na krótką drzemkę. Maluch pewnie nie sądził, że jej droga do szkoły zakończy się uwięzieniem w autobusie.


Całe szczęście śpiące dziecko po 40 minutach zostało znalezione. Według policji, kierowca po zakończeniu trasy i dowiezieniu dzieci do szkoły ma obowiązek posprzątania pojazdu, a co za tym idzie sprawdzenia czy nikt nie został w autobusie. Nieodpowiedzialny kierowca został aresztowany pod zarzutem narażenia zdrowia i życia dziecka. Dodatkowo odpowie za fałszowanie dokumentów pracowniczych, w których to napisał, że autobus po zakończeniu trasy został posprzątany.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: