NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Znowu! Śmiertelny atak w metrze

Znowu! Śmiertelny atak w metrze

18.03.2016, godz. 00:00
nóż, atak nożownika, NYPD, atak pasażera matra
nóż, atak nożownika, NYPD, atak pasażera matra foto:

Znów polała się krew w nowojorskim metrze! 53-letni mężczyzna sprzedający przejazd (swipe) został zaatakowany i zadźgany na śmierć. Zdaniem NYPD odpowiedzialnym za zabójstwo jest 48-letni Julio Velazquez, dlatego też upubliczniono jego wizerunek.

Do krwawego ataku doszło w środę około 9 wieczorem. Z relacji świadków wynika, że 53-letni mężczyzna stał przy wejściu do metra linii numer 2 na 116 Street, gdzie sprzedawał przejazdy.
Z niewiadomych jeszcze przyczyn wdał się w kłótnię z innym mężczyzną, którego policja zidentyfikowała jako Julio Velazqueza. Ma on bardzo „bogatą” kartotekę i był aresztowany czterdzieści razy. Awantura między mężczyznami była bardzo agresywna i w pewnym momencie 53-latek został zaatakowany nożem w klatkę piersiową. Ranny był na tyle silny, że zdołał wsiąść do metra. Dojechał do 110 Street, gdzie wysiadł i zmarł na peronie. Znalazła go zaalarmowana przez innych pasażerów policja.
Każdy, kto może pomóc w ustaleniu pobytu lub schwytaniu Velazqueza, proszony jest o kontakt z NYPD pod numerem: 1-800-577-TIPS.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: