NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Znęcają się nad dziećmi z sąsiedztwa. Zróbcie porządek z bandziorami na Brooklynie!

Znęcają się nad dziećmi z sąsiedztwa. Zróbcie porządek z bandziorami na Brooklynie!

04.09.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

Rodzice 9-letniego chłopca, który padł ofiarą agresywnych bandziorów, mają dosyć i chcą aby wreszcie nowojorska policja zrobiła porządek z rozbestwionymi młodymi ludźmi.

Mieszkańcy Linden Boulevard boją się o bezpieczeństwo swoich pociech, które wychodzą pobawić się na place zabaw przed domami. A wszystko przez grasujących tam bandziorów. Jak informuje NBC News, do ostatniego zdarzenia, w wyniku którego ucierpiał 9-latek, doszło w długi weekend. Według relacji chłopca, kiedy grał spokojnie w piłkę podeszła do niego grupa chłopców w wieku od 10 do 17 lat.

– Zapytali mnie czy mam pieniądze, a gdy zgodnie z prawdą odpowiedziałem że nie, oni zaczęli mnie bić pięścią po twarzy – opowiada przerażony chłopczyk. Zeznania dziecka potwierdziły nagrania z kamer monitorujących, na których została zarejestrowana cała scena. Ranne dziecko została przewiezione do Kings County Hospital. – Złożyłam raport na policji i chcę aby funkcjonariusze zrobili porządek z bandziorami w naszej okolicy – opowiada Genoveva Duran Jiminez, matka dziecka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: