NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Znany aktor w ciężkim stanie po katastrofie na drodze w New Jersey

Znany aktor w ciężkim stanie po katastrofie na drodze w New Jersey

08.06.2014, godz. 23:00
Tracy Morgan
Tracy Morgan, wypadek, USA,Nowy Jork, „30 Rock”, „Saturday Night Live”, New Jersey Turnpike foto:

Życie pisze zaskakujące, tragiczne sceny... Znany aktor komediowy stał się uczestnikiem horroru na drodze w New Jersey. Tracy Morgan (45 l. - na zdjęciu) – gwiazda m.in. takich hitów jak „30 Rock” czy „Saturday Night Live” – walczy o życie po tym jak limuzyna, którą wracał z show, została zmiażdżona przez kilka innych samochodów! Karambol z udziałem sześć aut spowodował kierowca potężnej ciężarówki Wal-Martu, który zasnął za kierownicą. Policja jak na razie potwierdziła zgon jednej osoby. Kilka jest w stanie krytycznym i liczba ofiar śmiertelnych może się zmienić – podają funkcjonariusze.

Do tego bardzo groźnego wypadku doszło na New Jersey Turnpike w Cranbury, niedaleko Trenton, w sobotę po 1 nad ranem. Morgan i jego ekipa wracali dużym busem-limuzyną z Dover Downs Hotel & Casino w Delaware, gdzie dawali komediowe show. Jechali do Nowego Jorku, by przygotować się na kolejne występy... Ale w ich samochód z potężną siłą wbiła się ciężarówka, w którą z kolei uderzył inny samochód.
– To było jak efekt domino. Samochody wjeżdżały jeden w drugi. W sumie w karambolu uczestniczyło sześć aut, w tym dwie ciężarówki. Limuzyna, którą jechał Tracy Morgan przekoziołkowała i została zmiażdżona. Jeden z pasażerów, James McNair, zginął na miejscu. Natomiast aktor trafił do Robert Wood Johnson University Hospital w New Brunswick i jego stan jest bardzo ciężki. Do tego samego szpitala trafił też Jeff Millea, członek zespołu – poinformował na konferencji Gregory Williams z New Jersey State Police.
Sprawcą wypadku jest 35-letni Kevin Roper, kierowca ciężarówki z Georgii. Mężczyzna po tym jak zasnął, zjechał ze swojego pasa ruchu. Był trzeźwy. Teraz już usłyszał zarzuty.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: