NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Znaleziono ciało poszukiwanego 26-latka z Connecticut. Zabił go syn słynnego jubilera gwiazd?

Znaleziono ciało poszukiwanego 26-latka z Connecticut. Zabił go syn słynnego jubilera gwiazd?

18.11.2016, godz. 00:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Potwierdziły się najgorsze podejrzenia.  Policja znalazła ciało poszukiwanego 26-latka z Connecticut, który zaginął bez śladu po wyjściu na imprezę w luksusowym apartamencie na Manhattanie.  Policja przesłuchuje w związku ze sprawą dwóch mężczyzn.

Jak donosi „Daily News”, jeden z nich to uczestnik imprezy, który miał zgłosić się sam na policję i powiedzieć, że doszło do zabójstwa oraz gdzie jest ciało. Faktycznie policja znalazła je zakopane w płytkim grobie za sklepem ogrodniczym w Oceanport w New Jersey. Drugim przesłuchiwanym jest gospodarz imprezy James Rackover, syn bardzo znanego jubilera, uwielbianego m.in. przez takie gwiazdy jak Oprah Winfrey,  Jennifer Lopez czy nawet Melania Trump.  Policja na razie nie mówi nic oficjalnie ani też nikogo nie oskarżyła. Wiadomo jedynie, że od środy wieczorem James Rackover ma adwokata i przy jego obecności jest ciągle przesłuchiwany. Pochodzący ze Stamford, absolwent Hofstra University 26-letni Joseph Comunale ostatni raz był widziany jak wchodzi w niedzielę o 7 rano do luksusowego apartamentowca  E. 59th St. and First Ave. Potem ślad się urywa. Zaalarmowana przez rodzinę i anonimowego informatora policja pojawiła się w apartamencie, gdzie odbywała się impreza. Znaleziono tam wiele śladów wskazujących, że doszło tam do zabójstwa, m.in. szmaty i ręczniki nasączone krwią.  Śledczy ustalili też, że gospodarz imprezy miał dzwonić na front desk z prośbą o wózek na bagaż, a później kamery zarejestrowały go jak wyjeżdża z lobby z walizkami...
Miał też pytać jak długo zachowywany jest materiał zarejestrowany przez kamery monitoringu. Sprawa jest bardzo delikatna i ma wiele znaków zapytania. Śledztwo trwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: