NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zmarła 64-letnia Polka potrącona przez ambulans na Brooklynie. Spocznie w rodzinnym Białymstoku

Zmarła 64-letnia Polka potrącona przez ambulans na Brooklynie. Spocznie w rodzinnym Białymstoku

18.10.2016, godz. 00:00
wypadek samochodowy, śmiertelny wypadek
wypadek samochodowy, śmiertelny wypadek, Bronx, Nowy Jork foto:

Obrażenia naszej rodaczki były zbyt rozległe...  Zmarła 64-letnia Krystyna Iwanowicz. Polka z Midwood na Dolnym Brooklynie potrącona przez  ambulans. Mimo walki, lekarzom nie udało się uratować życia naszej rodaczce.

Pożegnanie Polki odbędzie się we wtorek na Greenpoincie w Arthur's Funeral Home. Jak się dowiedzieliśmy,  następnie ciało zostanie skremowane, prochy przewiezione do Polski i pochowane w Białymstoku, rodzinnym mieście pani Krystyny.
Przypomnijmy do tragicznego wypadku doszło w sobotę 8 października przy Avenue J, między Coney Island Ave a East 10th Street, w pobliżu miejsca zamieszkania kobiety. Pani Krystyna, która ze względu na trudności z poruszaniem się używa chodzika, wyszła z domu, aby jak co wieczór nakarmić bezpańskie koty. Zamierzała przejść przez ulicę więc zbliżyła się do krawędzi jezdni, gdzie została potrącona przez ambulans EMT (Emergency Medical Technican), należący do chasydzkiej firmy przewozowej. Uderzenie było tak silne, że kobieta przeleciała w powietrzu kilka metrów. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, ale dzięki pomocy świadków został wkrótce ujęty przez policję. Pani Krystyna od razu po przewiezieniu do Maimonides Medical Center trafiła na stół operacyjny, gdzie lekarze przez kilka godzin walczyli o jej życie. Niestety... Nie udało się...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: