NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zgwałcona przy dziecku

Zgwałcona przy dziecku

13.11.2013, godz. 04:00
manhattan, NYC, Nowy Jork,
foto:

Bestia, która to zrobiła, nigdy nie naprawi krzywdy - choćby dostała najsurowszy wyrok

To był koszmar, po którym cierpi nie tylko zaatakowana i skrzywdzona we własnym domu kobieta, lecz także dziewczynka będąca świadkiem obrzydliwego przestępstwa. Mieszkanka Little Italy na Manhattanie została zgwałcona we własnym apartamencie... Dramat jest tym większy, że stało się to na oczach 7-letniej córki, która wcześniej spokojnie spała z mamą w łóżku. Policja upubliczniła portret pamięciowy obrzydliwego zwyrodnialca w nadziei na jego szybkie aresztowanie.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około 3.30 nad ranem w kamienicy przy Mulberry Street. Policja ustaliła - po rozmowach z ofiarą i znalezionych w mieszkaniu śladach - że sprawca wszedł do sypialni przez okno, a dostał się tam po schodach przeciwpożarowych. Lokatorka nie mogła wiedzieć, co czeka ją za chwilę! Pokrzywdzona, którą jest 47-letnia kobieta, zeznała, że nagle się przebudziła i zobaczyła nad sobą stojącego mężczyznę w wełnianej czapce na głowie. Przystawił jej nóż do gardła i zagroził, że ją zabije, jeżeli tylko zacznie krzyczeć. Straszył także, że skrzywdzi dziecko, które było obok. Następnie zakrył ofierze usta, wykorzystał seksualnie i uciekł.

- Na podstawie opisu, jaki podała nam kobieta, stworzyliśmy portret pamięciowy napastnika, poza tym mamy zdjęcia z kamer przy budynku, na których widać, jak podejrzany ucieka. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam jak najszybciej go dorwać i wsadzić za kraty - powiedział we wtorek rzecznik NYPD.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: