NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zginęło pięcioro członków rodziny

Zginęło pięcioro członków rodziny

26.08.2014, godz. 00:00
crime
foto:

Policja bada przyczyny śmiertelnego wypadku samochodowego, do którego doszło w miniony weekend na Southern State Parkway na Long Island. W wyniku tragedii na drodze śmierć poniosło pięć osób, w tym troje dzieci.

Jak podaje New York Post, samochód marki Honda Accord, za kierownicą którego siedziała Myriam Lebrun (37 l.) mieszkanka Brooklynu, nagle tuż przy zjeździe 38 w Babylon zjechał z drogi i z całym impetem uderzył w drzewo. Według służb ratunkowych, które przyjechały na miejsce zdarzenia, pasażerowie pojazdu nie mieli szans na przeżycie. Siła uderzenia była tak duża, że doszło do wycieku paliwa i w jednej chwili samochód stanął w płomieniach.

Jak informuje policja stanowa, zidentyfikowano wszystkie ofiary, które były ze sobą spokrewnione. W wypadku zginęli Myriam Lebrun (37 l.), Moise Yolande (68 l.), Marcus Jeanty (14 l.) Marcel Jeanty (9 l.) i Kayla Jeanty (8 l.).

– Na tym etapie dochodzenie nie znamy jeszcze przyczyn wypadku – mówi oficer Charles Knapp z policji stanowej. - Możliwe, że kobieta siedząca za kierownicą pojazdu była pod wpływem alkoholu. Jednak tej tezy nie możemy jeszcze potwierdzić – dodał.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: