NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zdaniem naczelnego. Dzień dobry

Zdaniem naczelnego. Dzień dobry

02.09.2013, godz. 19:21
Zdaniem naczelnego. Tomasz Wojciechowski
Redarktor naczelny Super Expressu USA, SE USA, Tomasz Wojciechowski foto:

Dzień dobry!Nie muszą Państwo tego czytać, wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę i zwrócić uwagę na trzy krótkie słowa z lewej strony naszej winiety. Mówimy jak jest. Nie zawsze tak jak powinno być, ani tak jak chcielibyśmy, żeby było. Tylko jak jest...

 

Dzień dobry!
Nie muszą Państwo tego czytać, wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę i zwrócić uwagę na trzy krótkie słowa z lewej strony naszej winiety. Mówimy jak jest. Nie zawsze tak jak powinno być, ani tak jak chcielibyśmy, żeby było. Tylko jak jest... A jest tak, że przed czterema dniami poznałem biedną rodzinę, która praktycznie nie opuszcza swojego basementu z obawy przed przymusowym wyjazdem z USA (bez prawa powrotu). Wczoraj natomiast rozmawiałem z bogatym przedsiębiorcą, który skarżył się, że został oszukany przez naszego rodaka. Widziałem jednak także bardzo wielu szczęśliwych Polaków. Zadowolonych z pracy, aktywnych, odpoczywających na plaży, robiących zakupy w sklepach, przygotowujących dzieci do szkoły, kochających się i znajdujących pocieszenie w kościele. O tym wszystkim mówimy, piszemy oraz będziemy pisać znacznie więcej! Witam Państwa uprzejmie i serdecznie jako nowy redaktor naczelny nowojorskiego „Super Expressu” – polskiej gazety, która jest już numerem jeden w USA, ale dalej będzie się zmieniać, żeby stać się jeszcze lepszą, ciekawszą i bardziej użyteczną dla Czytelników.
Tomasz Wojciechowski

 

A jest tak, że przed czterema dniami poznałem biedną rodzinę, która praktycznie nie opuszcza swojego basementu z obawy przed przymusowym wyjazdem z USA (bez prawa powrotu). Wczoraj natomiast rozmawiałem z bogatym przedsiębiorcą, który skarżył się, że został oszukany przez naszego rodaka. Widziałem jednak także bardzo wielu szczęśliwych Polaków.

Zadowolonych z pracy, aktywnych, odpoczywających na plaży, robiących zakupy w sklepach, przygotowujących dzieci do szkoły, kochających się i znajdujących pocieszenie w kościele. O tym wszystkim mówimy, piszemy oraz będziemy pisać znacznie więcej! Witam Państwa uprzejmie i serdecznie jako nowy redaktor naczelny nowojorskiego „Super Expressu” – polskiej gazety, która jest już numerem jeden w USA, ale dalej będzie się zmieniać, żeby stać się jeszcze lepszą, ciekawszą i bardziej użyteczną dla Czytelników.

Tomasz Wojciechowski

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: