NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zazdrosny o partnera mężczyzna zadźgał jego ukochanego pieska

Zazdrosny o partnera mężczyzna zadźgał jego ukochanego pieska

24.02.2016, godz. 00:00
nóż, atak nożem
nóż, atak nożem foto:

Podejrzewał, że partner go zdradza i postanowił się zemścić. Zrobił to w sposób szczególnie okrutny. Pod nieobecność kochanka zabił jego maleńkiego psa, którym miał się opiekować!

Policja aresztowała 39-letniego Jose Rodrigueza i oskarżyła o szczególne okrucieństwo wobec zwierząt i posiadanie broni. Mężczyzna miał się opiekować Buddy'm, małą chihuahuą swojego partnera Randy'ego Capeharta, który to musiał pojechać do Teksasu na pogrzeb babki.
Ale Rodriguez nie wierzył mu. Podejrzewał, że Capehart pojechał sobie gdzieś z nowym kochankiem. Zazdrość o partnera i wyobrażanie sobie, że jest z innym mężczyzną, doprowadziły do obsesji. W końcu nie wytrzymał… Wziął Buddy'ego, zapakował do kieszeni nóż i poszedł z psem do parku w pobliżu East 78 St. i FDR Drive. Tam bez opamiętania zaczął dźgać psiaka. Wszystko działo się na oczach bawiących się w park dzieci i matek, które zaalarmowały policję. Gdy ta przybyła na miejsce, pochlapany krwią psa Rodriguez stał nad Buddy'm ciągle z nożem w ręku. Mężczyzna został aresztowany na miejscu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: