NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zawalił się budynek na Brooklynie

Zawalił się budynek na Brooklynie

24.03.2013, godz. 19:40
Rusztowanie
foto:

Tragedia na budowie!  Część nowo konstruowanego budynku zawaliła się. W wyniku wypadku rannych zostało dwóch robotników, obrażenia jednego z nich określa się jako poważne – donosi NY1.
Tragedia na budowie!  Część nowo konstruowanego budynku na Brooklynie zawaliła się. W wyniku wypadku rannych zostało dwóch robotników, obrażenia jednego z nich określa się jako poważne – donosi NY1.

Do wypadku doszło na budowie prywatnego domu przy Avenue D i East 95th Street na Canarsie, na Brooklynie. Ekipy robotników zaczynały montować podstawę do rozpoczęcia wznoszenia drugiego piętra, kiedy nagle puściły zabezpieczenia. To spowodowało, że połówa budynku zawaliła się. Jak zwykle w  takich przypadkach, śledztwo w sprawie wypadku prowadzą teraz inspektorzy New York City Buildings Department. Do czasu zbadania wszystkich okoliczności i sprawdzenia pozwoleń, prace budowlane sostały wstrzymane.
Do wypadku doszło na budowie prywatnego domu przy Avenue D i East 95th Street na Canarsie. Ekipy robotników zaczynały montować podstawę do rozpoczęcia wznoszenia drugiego piętra, kiedy nagle puściły zabezpieczenia. To spowodowało, że połowa budynku zawaliła się. Jak zwykle w  takich przypadkach, śledztwo w sprawie wypadku prowadzą teraz inspektorzy New York City Buildings Department. Do czasu zbadania wszystkich okoliczności i sprawdzenia pozwoleń, prace budowlane sostały wstrzymane.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: